Result for Ciljeta

Sort By : New 2 Old | Popular | A to Z
ÇILJETA - HAJMALI ( Kenga Magjike 2017 )
ÇILJETA - HAJMALI ( Kenga Magjike 2017 )
STVPLAY
Sun, 12 Nov 2017
Ciljeta Ft. ALORES - Pa ty jetoj (Official Video HD)
Ciljeta Ft. ALORES - Pa ty jetoj (Official Video HD)
ArkivaShqip
Tue, 22 Aug 2017
Ciljeta ft. Trimi - BUBU
Ciljeta ft. Trimi - BUBU
ONIMA TV
Fri, 28 Apr 2017
Armend Ademi ft. Ciljeta - AVENTURA (Official Video)
Armend Ademi ft. Ciljeta - AVENTURA (Official Video)
Armend Ademi
Fri, 15 Apr 2016
Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale (Official, HD 1080p)
Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale (Official, HD 1080p)
ArkivaShqip
Fri, 10 Feb 2012
CILJETA - NUK E DI PSE ME DO (Kenga Magjike 2014)
CILJETA - NUK E DI PSE ME DO (Kenga Magjike 2014)
Kenga Magjike
Mon, 3 Nov 2014
"Pasditja ime" me Eraldo Rexhon - Në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës "7 Korrik 2017"
Radio Televizioni Shqiptar
Mon, 10 Jul 2017
Altin Sulku ft. Çiljeta - Fle ne shpirtin tim (Official Video HD)
Altin Sulku ft. Çiljeta - Fle ne shpirtin tim (Official Video HD)
ArkivaShqip
Thu, 21 Jul 2016
CILJETA - NUK E DI PSE ME DO (Kenga Magjike 2014)
CILJETA - NUK E DI PSE ME DO (Kenga Magjike 2014)
Kenga Magjike
Fri, 26 Dec 2014
Vani ft Ciljeta - sonte me dhemb zemra
Vani ft Ciljeta - sonte me dhemb zemra
Vani Gjuzi
Sat, 24 Jan 2015
Next >

Recent Searched Videos

Ciljeta | Keepvid | Shhhhh Koi Hai-episode 180 | Emre Aydın | Gta San Andreas Ile Ilgili Bilinmeyenler | Enemy - Zack Knight | Udta Punjab Full Gali Movie | Theri Movie 1440p Video Songs  | South Indian Mallu Servant Romance With Rented Batchelor | Lingaa | I.wanna Be Sup’tar | Hindi All 1440p Video Song | M-blaq | Pawan Singh New Move Songs 2016 |  | Jiya Gunde |